Rondo czy skrzyżowanie na DW631 w Markach i Kobyłce?

Tomasz Paciorek

 19 maja 2021    13:17

Wkrótce rozpocznie się przebudowa drogi DW 631, a wraz z nią przebudowa jednego z najniebezpieczniejszych skrzyżowań, tj. skrzyżowania przy ul. Głównej w Markach i ul. Dworkowej w Kobyłce. Czy powstanie tam sygnalizacja świetlna sterująca ruchem czy rondo o tym przekonamy się już wkrótce. Jestem za tym, żeby powstało rondo. Więcej informacji w materiale filmowym. Zapraszam do oglądania.

 

 

 

Galeria

zdjecie: 129728
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry