TAK dla ronda przy ul. Głównej w Markach. Podpisz petycję do władz samorządowych.

Tomasz Paciorek

 22 maja 2021    13:45

Szanowni Państwo,
Zwracamy się do Państwa z ogromną prośbą o poparcie inicjatywy budowy ronda na skrzyżowaniu ulicy Głównej w Markach i ul. Dworkowej w Kobyłce z DW631.

Aktualnie w tym miejscu zaplanowano wybudowanie sygnalizacji świetlnej, jednakże my postulujemy za budową skrzyżowania o ruchu okrężnym - ronda.

Jesteśmy przekonani, że inwestycja ta jest bezpieczniejsza i nie będzie generować zatorów na drogach w przeciwieństwie do sygnalizacji świetlnej. Rondo jest ponadto bezawaryjne i w naturalny sposób reguluje ruch pojazdów.

Petycja będzie skierowana m.in. do Starosty Wołomińskiego Pana Adama Lubiaka, Marszałka Województwa Mazowieckiego Pana Adama Struzika, Dyrektora Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich Pana Tomasza Lewandowskiego, Ministerstwa Infrastruktury, Burmistrza Miasta Marki Pana Jacka Orycha, Burmistrzyni Miasta Kobyłka Pani Edyty Zbieć.

Zachęcamy również do obejrzenia materiału filmowego w tej sprawie. https://m.youtube.com/watch?v=BjokbhSW1k0

Kliknij TUTAJ, aby podpisać petycję.

Dziękujemy za podpisanie petycji.

Załączniki:

rondo.jpg

Galeria

zdjecie: 129734
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry