Złom przy SP1, czyli problem, który trwa...

Arkadiusz Werelich PowiatWołomiński

 26 maja 2021    11:16

Z uporem maniaka walczę z tym niełatwym procederem, czyli porzuconymi pojazdami w przestrzeni publicznej. Śmiało można określić je wrakami, bo ich stan jasno na to wskazuje. W mojej ocenie, w wielu przypadkach niczym nie różnią się od dzikiego wysypiska, które przecież tak wszystkich nas irytują. 
???? W związku z powyższym złożyłem dziś bardziej rozbudowane pismo, wskazujące podstawy prawne, itd., które skierowałem do Burmistrza #MiastoMarki oraz do wiadomości Rady Miasta Marki, Przewodniczącego Rady Miasta Marki oraz Komendanta Komisariatu Policji w Markach. Gdyby udało się zabezpieczyć stosowne środki w mareckim budżecie, to w dużym stopniu rozwiązałby się problem wraków w naszym mieście, przyjemniej tych, które śmiało można usunąć w myśl art. 50a ustawy Prawo o ruchu drogowym (podstawa w piśmie) 
???? #PowiatWołomiński ma np. taki budżet, jeśli chodzi o pojazdy usuwane w myśl art. 130a, czyli takie, które zagrażają bezpieczeństwu w ruchu drogowym lub są zaparkowane w miejscu niedozwolonym.
???? Jestem przekonany, że skoro udaje się, powoli, ale jednak wygrywać walkę z bałaganem przy pojemnikach na używaną odzież, to i w tym przypadku możemy osiągnąć zamierzony efekt.

Galeria

zdjecie: 129741
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
zdjecie

Arkadiusz Werelich

Oddany lokalnym sprawom, samorządowiec, radny powiatu wołomińskiego, społecznik.

www.werelich.net

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry