Plac zabaw w parku miejskim.

Arkadiusz Werelich PowiatWołomiński

 26 maja 2021    11:49

Plac zabaw w parku miejskim ????
W ostatnich dniach złożyłem pismo do Burmistrza #MiastoMarki w sprawie placu zabaw w mareckim parku miejskim, przy alei Marszałka Józefa Piłsudskiego. Jest to nawiązanie do pisma ze stycznia tego roku, które złożyłem na prośbę Mieszkańców naszego miasta (https://werelich.com/2021/02/01/zrobmy-cos-z-tym-placem-zabaw/) 
???? Zdaję sobie sprawę z ograniczeń, wynikających z ochrony konserwatora zabytków, które dotyczą kompleksu parkowego, ale skoro ostatnio konserwator dopuścił możliwość wykonania muralu na ścianie dawnej fabryki Braci Briggsów właśnie w parku, to może warto próbować... Wspomniany plac zabaw wymaga kompleksowej modernizacji, znajduje się w eksponowanym miejscu, więc mógłby być elementem całości tego lubianego przez Mieszkańców naszego miasta miejsca. 

Galeria

zdjecie: 129751
fot. 1
zdjecie

Arkadiusz Werelich

Oddany lokalnym sprawom, samorządowiec, radny powiatu wołomińskiego, społecznik.

www.werelich.net

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry