Na dziś musi być jak jest, czyli sytuacja na ul. Marii Konopnickiej nie ulegnie zmianie.

Arkadiusz Werelich PowiatWołomiński

 26 maja 2021    12:02

Zgodnie z odpowiedzią Burmistrza #MiastoMarki na moje pismo, które złożyłem w imieniu Mieszkańców tej okolicy (https://werelich.com/2021/03/05/bezpieczenstwo-na-ul-marii-konopnickiej/) jedyną szansą na rozwiązanie problemu bezpieczeństwa jest przebudowa wspomnianej drogi. Z uwagi na skalę działań, związanych m. im. z potrzebą poszerzenia drogi, co wiązałoby się z wykupem gruntów od Mieszkańców ulicy - UM Marki nie jest w stanie określić konkretnych terminów. ???? Wiem, że pomysłem Mieszkańców tej okolicy, zapewne nie wszystkich było umieszczenie znaków zakazu zatrzymywania się i postoju B-36.

Ciekaw jestem opinii Mieszkańców w kwestii sprawie. Czy widzicie możliwość doraźnych rozwiązań?

???? Zgodnie z odpowiedzią Burmistrza #MiastoMarki na moje pismo, które złożyłem w imieniu Mieszkańców tej okolicy (https://werelich.com/2021/03/05/bezpieczenstwo-na-ul-marii-konopnickiej/) jedyną szansą na rozwiązanie problemu bezpieczeństwa jest przebudowa wspomnianej drogi. Z uwagi na skalę działań, związanych m. im. z potrzebą poszerzenia drogi, co wiązałoby się z wykupem gruntów od Mieszkańców ulicy - UM Marki nie jest w stanie określić konkretnych terminów. ???? Wiem, że pomysłem Mieszkańców tej okolicy, zapewne nie wszystkich było umieszczenie znaków zakazu zatrzymywania się i postoju B-36.

Ciekaw jestem opinii Mieszkańców w kwestii sprawie. Czy widzicie możliwość doraźnych rozwiązań?

Galeria

zdjecie: 129754
fot. 1
fot. 2
zdjecie

Arkadiusz Werelich

Oddany lokalnym sprawom, samorządowiec, radny powiatu wołomińskiego, społecznik.

www.werelich.net

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry