Marki.pl na wakacje

Tadeusz Markiewicz UMMarki

 15 czerwca 2021    15:14

Zapraszamy do lektury naszego biuletynu. Na 16 stronach wiele praktycznych i oczywiście bieżących informacji.

  • Co się będzie działo w wakacje w mieście? Jakie filmy zobaczymy w czasie kina letniego? Co zaproponują Marecki Ośrodek Kultury i Mareckie Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne? Jak będą wyglądały lipcowe i sierpniowe weekendy w parku miejskim (Parku Briggsów)? Co można zorganizować w CAF3?
  • Jakie dotacje na wymianę źródeł energii mogą otrzymać mieszkańcy Marek od samorządu i od państwa? Jakie dotacje udało się ostatnio pozyskać naszemu samorządowi i na co zostaną przeznaczone?
  • Jak mieszkańcy Marek widzą swoje miasto? Co lubią, czego im brakuje, jakie są ich zwyczaje zakupowe?
  • Kiedy w zmodyfikowanym harmonogramie odpadowym możemy wystawić worek żółty (plastiki i metale), a kiedy żółty, niebieski (papier) i zielony (szkło)?

    Odpowiedzi na te pytania oraz wiele innych informacji w najnowszym wydaniu biuletynu Marki.pl. Zapraszamy do lektury! Link TUTAJ

Galeria

zdjecie: 129786
zdjecie

Tadeusz Markiewicz

Zaręczony z samorządem, w poprzednim wcieleniu redaktor, wydawca, nieustająco marecki bloger

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry