Mareckie sprzątanie przy Horowym Bagnie. Zapraszamy w niedzielę 27.06.2021 r.

Tomasz Paciorek

 23 czerwca 2021    16:56

Serwus Czyściochy,

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa o planowanym na 27.06.2021 r. (niedziela) wydarzeniu o nazwie: „Wakacje z Czystymi Markami - letnie porządki przy Horowym Bagnie”.

Impreza jest organizowana przez oddolną organizację mieszkańców o nazwie Czyste Marki i Nadleśnictwo Drewnica. Akcja ma na celu zaproponowanie mieszkańcom Marek i okolic aktywnej formy spędzenia wolnego czasu, którego efektem będzie poprawa stanu środowiska przy Rezerwacie Horowe Bagno oraz przy drodze wojewódzkiej nr 631.

Akcja rozpocznie się o godz. 10:00, a zakończy o godz.16:00. Plan imprezy: O godz. 10:00 spotykamy się w miejscu zbiórki przy małym parkingu przed szlabanem przy ul. Głównej w Markach (Zieleniec) Rozdanie worków, rękawiczek, wody uczestnikom i pokazanie terenu działania.

10:15 ruszamy w teren.

14:00 spotykamy się w miejscu zbiórki. Robimy pamiątkowe zdjęcie. Rozdajemy drobne upominki. W tzw. miedzy czasie opowiemy o historii tych okolic.

14:30 grill dla uczestników (również dla wegan). 1

5:30 dla chętnych spacer na Horową Górę (najwyższy szczyt w okolicy).

16:00 zakończenie wydarzenia i pożegnanie uczestników Serdecznie zapraszamy do udziału w naszej akcji sprzątania i o prosimy udostępnianie info o naszym wydarzeniu.

W przypadku pytań prosimy o telefon na numer 532724767

Pozdrawiamy Czyste Marki

Załączniki:

10.jpg

11.jpg

Galeria

zdjecie: 129795
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry