Powrót kina letniego

Tadeusz Markiewicz UMMarki

 24 czerwca 2021    19:13

W lipcu i sierpniu zapraszamy na dziewięć bezpłatnych seansów filmowych.

W ubiegłym roku z powodu pandemii zrezygnowaliśmy z dorocznego Kina Letniego. W tym roku zamierzamy z nim wrócić. Trzymamy się dobrych i sprawdzonych wzorów. Będziemy spotykać się w każdy wakacyjny czwartek w parku miejskim przy Al. Piłsudskiego.


Zapraszamy przede wszystkim rodziców z dziećmi. Zdecydowaliśmy, że w tym roku będzie dominować kino familijne i animowane. Na dużym ekranie zobaczymy takie produkcje jak „Jumanji. Następny poziom”, „Spider Man Uniwersum”, „Lego Przygoda 2” czy też Angry Birds 2” – mówi Katarzyna Pisarska, naczelnik Wydziału Promocji, Zdrowia i Sportu.


Każdy seans będzie się zaczynał o godz. 20.30. Na rodziców i dzieci będą czekać leżaki. Gwarantujemy dobrą rozrywkę w familijnym gronie (repertuar poniżej).

– Jeden z polskich reżyserów powiedział, że obejrzenie filmu na dużym ekranie to coś więcej niż jego odbiór w formacie telewizyjnym. Jego zdaniem, duży ekran powoduje jednak, że jesteśmy bardziej w środku całej tej opowieści. I tego właśnie Państwu życzymy w czwartkowe wieczory w Parku Briggsów – mówi Emilia Wrzosek z Wydziału Promocji, Zdrowia i Sportu.

Wstęp na filmowe seansy jest oczywiście bezpłatny. Zapraszamy!

Galeria

zdjecie: 129803
zdjecie

Tadeusz Markiewicz

Zaręczony z samorządem, w poprzednim wcieleniu redaktor, wydawca, nieustająco marecki bloger

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry