Gwiazdy stand-up′u na żywo w MCER

START:    19 sierpnia 2021    19:00 Scena MCER, ul. Wspólna 40-42, Marki

Paweł Pniewski MCER

 29 czerwca 2021    13:23

Takiej jazdy bez trzymanki na Scenie MCER jeszcze nie było!

Przed nami nowa jakość Stand-up’u w Polsce. Zebrani na jednej scenie i podzieleni na kilka ekip, laureaci: Paki, Wrocka, Podlasianki, Ludzika, One Man Show, Mulatki i wielu innych słynnych festiwali, gwiazdy Comedy Central i telewizyjnych programów rozrywkowych, wystąpią razem w nowym, szalonym projekcie i dadzą niesamowite show, którego nigdy w telewizji nie zobaczysz!!!

Na pierwszy ogień idą ci, którzy do tej pory byli znanymi kabareciarzami, aktorami, komikami a swoimi występami od wielu lat rozpalali publiczność do czerwoności:
Damian Kubik,
Krzysztof Szubzda,
Krzysztof Kamyszek,
Arkadiusz „Pan” Pawłowski,
Aleksandra Nieśpielak,
Bartek Brzeskot.

To właśnie oni już od jakiegoś czasu rozwalają system i są przyszłością stand up’u w Polsce. Takiej „jazdy bez trzymanki” na scenie comedy jeszcze nie było. Pełna „beka” z popularnych ostatnio tematów, jak polityka, odchudzanie, stosunki damsko-męskie i coronavirus zadomowiły się na dobre u naszych artystów i rozbawią nawet najpoważniejszą publikę do łez.

Nie siedź w domu, pośmiej się z nami. Nie od dziś wiadomo, że śmiech to zdrowie. To będzie prawdziwa eksplozja dobrego humoru.

Bilety 79 zł do nabycia w kasie MCER i na portalu KupBilecik.pl

MCER

Galeria

zdjecie: 129810
zdjecie

Paweł Pniewski

Paweł Pniewski, zastępca Burmistrza Miasta Marki, prezes zarządu stowarzyszenia Grupa Marki 2020, członek Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego.
Społecznik, podróżnik, wielbiciel kultury kulinarnej.
Związany z mareckim samorządem od 2010 roku. Z portalem współpracuje od 2009 roku.

pniewski.wordpress.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry