Letnie porządki z Czystymi Markami przy "Horowym Bagnie". Relacja. Zapraszam do oglądania!

Tomasz Paciorek

 30 czerwca 2021    14:09

Szanowni Państwo,

Zachęcam Państwa do obejrznia 1 cześć relacji akcji pn. "Letnie porządki przy Horowym Bagnie".

Akcja miała miejsce w Markach 27.06.2021 r. (niedziela) od godziny 10:00 do 16:00. "Letnie porządki przy Horowym Bagnie" to oddolna inicjatywa mieszkańców. Patronami akcji byli: Czyste Marki i Nadleśnictwo Drewnica. Akcja miała ona na celu zaproponowanie mieszkańcom Marek i okolic aktywnej formy spędzenia wolnego czasu, której efektem będzie poprawa stanu środowiska przy Rezerwacie Horowe Bagno oraz przy Drodze Wojewódzkiej nr 631.

 

Galeria

zdjecie: 129811
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry