Spektakl "Rubinowe gody"

START:    12 września 2021    16:00 Scena MCER, ul. Wspólna 40-42, Marki

Paweł Pniewski MCER

 5 lipca 2021    12:17

Niewąska komedia teatralna na deskach Sceny MCER.

Czy czterdziesta rocznica ślubu małżeństwa z prowincji może stać się mimowolną okazją do udziału w intrydze na szczytach władz? Grażyna i Marian po raz pierwszy w życiu wyjeżdżają razem do luksusowego hotelu, by czterdziestą rocznicę ślubu uczcić inaczej, niż wszystkie poprzednie. I z pewnością wspólny weekend dałoby się jakoś przecierpieć, gdyby nie tajemniczy gość spod łóżka, oraz portier, który zależność pomiędzy państwem z- i spod łóżka definiuje jako erotyczny trójkąt, będący odskocznią od szarej, małżeńskiej codzienności. Czy naszych bohaterów czeka polityczny skandal na szczytach władzy? I kto wyjdzie obronną ręką z sytuacji, która dla wszystkich stron jest niekomfortowa?

„Rubinowe gody” to opowieść o tym, jak jeden wieczór może zmienić nasze życie poprzez splot zupełnie niespodziewanych zdarzeń, ale również mądra lekcja: że na miłość i namiętność nigdy nie jest za późno.

Występują wymiennie: DOROTA NOWAKOWSKA, KRZYSZTOF KIERSZNOWSKI / TADEUSZ CHUDECKI / ANDRZEJ BEYA-ZABORSKI, PAWEŁ FERENS / MARCIN TRZĘSOWSKI, SŁAWOMIR DOLINIEC / MACIEJ ZUCHOWICZ

Scenariusz i reżyseria: KRZYSZTOF KĘDZIORA. Produkcja: KAMILA KĘDZIORA – AGENCJA KREATYWNA. Czas trwania: 120 min (jedna przerwa).

LINK DO BILETÓW:

12 WRZEŚNIA, GODZ. 16:00

12 WRZEŚNIA, GODZ. 19:00

Galeria

zdjecie: 129814
zdjecie

Paweł Pniewski

Paweł Pniewski, zastępca Burmistrza Miasta Marki, prezes zarządu stowarzyszenia Grupa Marki 2020, członek Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego.
Społecznik, podróżnik, wielbiciel kultury kulinarnej.
Związany z mareckim samorządem od 2010 roku. Z portalem współpracuje od 2009 roku.

pniewski.wordpress.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry