O akcji sprzątania na Horowym Bagnie na stronach Nadleśnictwa Drewnica

Tomasz Paciorek

 5 lipca 2021    20:43

Śmieci w lesie to dla leśników duży problem. Dlatego wszelkie społeczne akcje sprzątania śmieci uzyskują aprobatę Nadleśnictwa Drewnica. Wystarczy zgłosić się do nadleśnictwa by uzgodnić obszar akcji.

Korzystając ze słonecznej pogody, w minioną niedzielę grupa osób posprzątała las w pobliżu rezerwatu Horowe Bagno. W ramach letnich porządków zebrano około 4m3 śmieci. Sprzątanie zorganizowały Czyste Marki. Więcej informacji i zdjęć KLIKNI TUTAJ

Załączniki:

article.jpg

Galeria

zdjecie: 129816
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry