Letnie porządki z Czystymi Markami przy "Horowym Bagnie". Relacja cz. II. Tym razem wątek historyczny

Tomasz Paciorek

 5 lipca 2021    20:54

Szanowni Państwo, 

zapraszamy do obejrzenia 2 części relacji z akcji pn. "Letnie porządki przy Horowym Bagnie". Akcja miała miejsce w Markach 27.06.2021 r. od godziny 10:00 do 16:00.

Tym razem wysłuchamy prelekcji Pana Ryszarda Sawickiego - regionalisty, pasjonata lokalnej historii - o rodzinie leśniczych, Garwolińskich.

Zapraszamy do oglądania.

"Letnie porządki przy Horowym Bagnie" to oddolna inicjatywa mieszkańców zjednoczona pod hasłem Czyste Marki i Nadleśnictwo Drewnica. Akcja miała na celu zaproponowanie mieszkańcom Marek i okolic aktywnej formy spędzenia wolnego czasu, której efektem była poprawa stanu środowiska przy Rezerwacie Horowe Bagno oraz przy Drodze Wojewódzkiej nr 631.

Galeria

zdjecie: 129817
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry