Edukacja, edukacja i jeszcze raz edukacja...

Arkadiusz Werelich PowiatWołomiński

 7 lipca 2021    11:09

Na poziom bezpieczeństwa dzieci i młodzieży bardzo duży wpływ ma edukacja oraz akcje uświadamiające. Nieoceniona w tych kwestiach jest Pani Wioletta, podinspektor KPP w Wołominie odpowiedzialna za prewencję kryminalną, osoba z wielką pasją, której prelekcji z zaciekawieniem słuchają uczestnicy wszelkich spotkań, dotyczących bezpieczeństwa, niezależnie od wieku.
W związku z powyższym złożyliśmy wspólnie z radną Ewą Rosą interpelację do Starosty #PowiatWołomiński w kwestii zwiększenia możliwości KPP w Wołominie odnoście prowadzenia działań prewencyjnych, czyli spotkań/prelekcji z zakresu bezpieczeństwa. Dziś jedyną osobą na cały powiat jest wspomniana Pani Wioletta, co oczywiście nie odpowiada na zapotrzebowanie szkół powiatowych i gminnych z terenu powiatu.

Galeria

zdjecie: 129823
fot. 1
zdjecie

Arkadiusz Werelich

Oddany lokalnym sprawom, samorządowiec, radny powiatu wołomińskiego, społecznik.

www.werelich.net

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry