O bezpieczeństwie na terenie naszego powiatu.

Arkadiusz Werelich PowiatWołomiński

 7 lipca 2021    11:18

Wyjazdowe posiedzenie połączonych Komisji Bezpieczeństwa, Rolnictwa i Ochrony Środowiska #PowiatWołomiński oraz Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego z udziałem m. im. Pani Prokurator, Komendantów powiatowych jednostek Policji oraz Straży Pożarnej, a także włodarzy gmin.
 Głównym tematem oczywiście bezpieczeństwo. Poruszany był również temat ostatnich zgłoszeń, dotyczących prób porwań dzieci, tu Policja mówi jasno – należy niezwłocznie zgłaszać takie przypadki – lepiej wielokrotnie sprawdzić, niż raz zbagatelizować. Ciekawostką był pokaz specjalnego domku, który służy celom edukacyjnym (uświadamianie zagrożeń, czyli co może spowodować pożar w domu, jak gasić taki pożar, itd.). W stolicy są trzy takie domki, natomiast Powiat rozważa pierwszy taki zakup.
 Rozmawiano również o działaniach powołanego przez Starostę Zespołu ds. Gospodarowania Wodami, Melioracji i Retencji
 Ważnym tatem był także ten związany z bezpieczeństwem dzieci i młodzieży w związku z rozpoczętym właśnie sezonem wakacyjnym.

Galeria

zdjecie: 129825
fot. 1
fot. 2
fot. 3
zdjecie

Arkadiusz Werelich

Oddany lokalnym sprawom, samorządowiec, radny powiatu wołomińskiego, społecznik.

www.werelich.net

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry