Bieg Tropem Wilczym już 15 sierpnia!

START:    15 sierpnia 2021    12:00 ulica Grunwaldzka przy zbiorniku Meksyk

Ada Gajek UMMarki

 20 lipca 2021    15:48

Tradycyjnie już Miasto Marki wspólnie z Fundacją Wolność i Demokracja organizuje projekt „Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych”.
Zawody odbywają się na dwóch dystansach: honorowym - 1 963 m oraz dodatkowym - 6,6 km. Marecka trasa biegu wiedzie przez tereny zadrzewione znajdujące się wokół stawu zwanego Meksyk przy ulicy Grunwaldzkiej. Trasa, na której występują liczne różnice w wysokości terenu, zbiorniki wodne oraz ciekawa szata roślinna, zaspokoi nawet najbardziej wymagających biegaczy.
Udział w biegu jest bezpłatny. Start 15 sierpnia (niedziela) o godzinie 12:00. Limit uczestników wynosi 250 osób. W załączniku znajdziecie regulamin biegu. 
Zapraszamy do zapisów.

Link do zapisów, które trwają od 21 do 31 lipca :

https://chronotex.pl/opis-zawodow/?id_zawodow=611

Galeria

zdjecie: 129838
zdjecie

Ada Gajek

Ada Gajek mieszkanka Marek od 20 lat, matka i żona, społecznik, wolontariuszka, samorządowiec, uwielbiam film i podróże, cenię sobie sztukę kulinarną

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry