Oskar Grzegorzewski z wyróżnieniem Marszałka Województwa.

Arkadiusz Werelich PowiatWołomiński

 23 lipca 2021    12:16

Oskar Grzegorzewski „Oski” nagrodzony przez Marszałka #Mazowsze za wybitne osiągnięcia sportowe. Było nam bardzo miło przekazać na ręce Oskara list gratulacyjny, wraz z upominkami ufundowanymi przez Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego Wspólnie z Krzysztof Strzałkowski radnym sejmiku, przewodniczącym Komisji Zdrowia i Kultury Fizycznej oraz Ewą Rosą, radną #PowiatWołomiński wnioskowaliśmy do Marszałka o docenienie wyników sportowych Oskara, co spotkało się z aprobatą (https://werelich.com/…/oskar-grzegorzewski-oski…/) Warto wspomnieć, że Oskar jest obecnie w gronie 40 najlepszych tenisistów globu w swojej kategorii wiekowej. To również świeżo upieczony złoty medalista. Mistrzostw Polski w deblu oraz brązowy medalista Mistrzostw Polski w singlu. Nieprzerwanie od 2016 zawodnik kadry narodowej Gratulacje! Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem i życzymy dalszych sukcesów!

Galeria

zdjecie: 129844
fot. 1
fot. 2
fot. 3
zdjecie

Arkadiusz Werelich

Oddany lokalnym sprawom, samorządowiec, radny powiatu wołomińskiego, społecznik.

www.werelich.net

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry