Problem z sygnalizacją świetlną w naszym mieście.

Arkadiusz Werelich PowiatWołomiński

 23 lipca 2021    12:17

Mieszkańcy #MiastoMarki informują o utrudnieniach, związanych z ustawieniami sygnalizacji świetlnej w mieście. Chodzi o lewoskręty na skrzyżowaniach, gdzie na zielonym świetlne przejeżdża jedynie kilka pojazdów. Taka sytuacja powoduje duże korki – mimo okresu wakacyjnego. Sprawa dotyczy wszystkich skrzyżowań. Wygląda na to, że MZDW (zarządca drogi – aleja Piłsudskiego), czyli jednostka #Mazowsze dokonała w ostatnim czasie zmian w ustawieniach, ponieważ jeszcze chwilę temu sygnalizacja funkcjonowała w trybie, który nie generował dzisiejszych utrudnień.
W związku z powyższym, wspólnie z Anna Katarzyna Brzezińska-Radna Sejmiku Województwa Mazowieckiego ,która przewodniczy w Sejmiku komisji infrastruktury, zgłosiliśmy problem w MZDW. Liczymy na to, że wspomniana jednostka dokonana stosownych zmian w ustawieniach sygnalizacji świetlnej, tak aby udrożnić zakorkowane dziś lewoskręty. Najgorzej wygląda sytuacja na skrzyżowaniach Piłsudskiego/Sosnowa/Szkolna oraz Piłsudskiego/Legionowa. Trzeba jednak przyjrzeć się każdemu ze skrzyżowań.

Galeria

zdjecie: 129845
zdjecie

Arkadiusz Werelich

Oddany lokalnym sprawom, samorządowiec, radny powiatu wołomińskiego, społecznik.

www.werelich.net

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry