Transmisja na żywo z uroczystości na Kruczku. Godz. 17:00. Zapraszamy!

Tomasz Paciorek

 30 lipca 2021    13:41

 

Szanowni Państwo, 

W dniu dzisiejszym, tj. 30.07.2021 r. o godz. 17:00 zaplanowane są uroczyste obchody upamiętniające 77. rocznicę mordu na Kruczku, kiedy to rozstrzelano bezbronnych mieszkańców Marek, Pustelnika, Strugi i Zielonki.

Ci z Państwa, którzy nie będą mogli bezpośrednio uczestniczyć w uroczystościach zachęcamy do obejrzenia TRANSMISJI NA ŻYWO.

Obchody będą transmitowane również na mareckich forach internetowych na Facebook'u, tj. na 

Forum Mieszkańców Marek

i na

Marki - Publiczne Forum Mieszkańców

Galeria

zdjecie: 129854
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry