13 sierpnia 2021    12:05

Dziś otrzymałem odpowiedź UM Marki na złożone przeze mnie pismo w sprawie ul. Ceglanej (https://werelich.com/…/utrudnienia-dla-mieszkancow-ul…/). Z odpowiedzi wynika, że głównym utrudnieniem do realizacji przebudowy ww. ulicy są kwestie własnościowe gruntów, co będzie się wiązało z użyciem procedury ZRID, czyli wykup przez miasto działek, celem poszerzenia pasa drogi.

Oczywiście wszystko jest do zrobienia, ale z pewnością realizacja tej inwestycji będzie wymagała pewnej współpracy Mieszkańców z UM Marki. Tak jak zaproponował w piśmie zastępca burmistrza będę w kontakcie z urzędem w tej sprawie. Będę również zgłaszał ubytki w nawierzchni, które niestety cyklicznie pojawiają się na tej drodze.

Galeria

zdjecie: 129871
fot. 1
fot. 2
zdjecie

Arkadiusz Werelich

Oddany lokalnym sprawom, samorządowiec, radny powiatu wołomińskiego, społecznik.

www.werelich.net

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry