Punkt Spisowy dla mieszkańców

Ada Gajek UMMarki

 19 sierpnia 2021    15:52

Burmistrz Jacek Orych oraz Gminne Biuro Spisowe organizują punkt spisowy. W niedzielę 22 sierpnia, punkt spisowy będzie czynny w godzinach od 10.00 do 19.00. Zapraszamy do dopełnienia obowiązku spisowego w Narodowym Spisie Powszechnym w budynku Urzędu Miasta Marki Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 95, gdzie czekakać na Państwa będą rachmistrzowie. Wejście od parkingu od strony kościoła.

Kolejny raz można będzie skorzystać z pomocy rachmistrzów i dokonać spisu w następną niedzielę - 29 sierpnia, w godzinach od 14.00 do 18.00 na terenie parku miejskiego przy Al. Marszałka Józefa Piłsudskiego.

Tego dnia zapraszamy także na zakończenie lata z koncertem Łukasza Zagrobelnego – szczegóły o tym wydarzeniu znajdziecie Państwo na stronie miasta www.marki.pl.

Serdecznie zapraszamy!

Galeria

zdjecie: 129876
zdjecie

Ada Gajek

Ada Gajek mieszkanka Marek od 20 lat, matka i żona, społecznik, wolontariuszka, samorządowiec, uwielbiam film i podróże, cenię sobie sztukę kulinarną

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry