Zobacz, co przygotowaliśmy dla Was w ostatni weekend wakacji

Małgorzata Rowicka

 24 sierpnia 2021    13:58

W ostatni wakacyjny weekend akcji „Marki Włącz się na wakacje” zapraszamy w godz. 14:00-17:00 do parku Braci Briggsów, gdzie przygotowaliśmy dla Was wiele atrakcji.

28 sierpnia (sobota) proponujemy warsztaty sitodruku, podczas których będziemy upiększać torby. Ponadto na warsztatach plastycznych przygotujemy zakładki do książek. Podczas trwania pikniku zapraszamy także rodziców z dziećmi w wieku 3-6 lat do zapisywania swoich pociech do naszej biblioteki i wzięcia udziału w akcji „Mała książka - wielki człowiek” oraz odebrania atrakcyjnej wyprawki.

29 sierpnia (niedziela) zapraszamy do zabawy z animatorką Wiktorią Żelazowską. W programie będą: kreatywne zabawy z chustą Klanza, tworzenie kreacji balonowych, zawody dla małych i dużych, tatuaże brokatowe, budowanie za pomocą słomek konstrukcyjnych, zabawy sportowe z wężem Stefanem. Na koniec zabawa z ogromnymi bańkami mydlanymi.

Zapraszamy wszystkich chętnych do naszego bibliotecznego namiotu. Do zobaczenia w weekend!!!

Galeria

zdjecie: 129881

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry