Zapraszamy na "Zakończenie Lata" w Markach

Emilia Wrzosek

 25 sierpnia 2021    10:41

Już w ten weekend (28 i 29 sierpnia) zapraszamy do parku miejskiego przy al. marszałka J. Piłsudskiego.

Przygotowaliśmy szereg atrakcji dla dzieci i dorosłych. W sobotę w godz. 14.00 - 18.00 odbędą się warsztaty pod hasłem „Żegnajcie wakacje”, zabawy ruchowe z wykorzystaniem bomb wodnych, zabawy integracyjne. Dla najmłodszych przygotowaliśmy kącik malucha z zabawkami dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Po raz pierwszy w Markach tego dnia będzie można wziąć udział w HOLI czyli "Święcie Kolorów". Ta znana na całym świecie zabawa polega na obrzucaniu się kolorowym i w pełni bezpiecznym ekologicznym talkiem.

W niedzielę zapraszamy m.in. na warsztaty malowania wielkoformatowych lampionów, studio mody letniej, eko-warsztaty pod hasłem „Sadzimy zioła”. Na stoisku urzędu będzie można zakręcić kołem "Eko-Fortuny". O 16:00 odbędzie się koncert "Ryby, żaby i raki'' z udziałem mareckich artystów i przedstawicieli samorządu a o 17:00 na scenie pojawi się Łukasz Zagrobelny, znany polski wokalista. Wstęp wolny, zapraszamy.

W trakcie imprezy będzie działał Punkt Szczepień Powszechnych i Punkt Narodowego Spisu Powszechnego.

Szczegóły imprezy znajdziecie Państwo na plakacie. Więcej informacji o tej i innych imprezach organizowanych w naszym mieście na www.marki.pl.

 

 

Załączniki:

v6 plakat.jpg

Galeria

zdjecie: 129882
zdjecie

Emilia Wrzosek

Emilia Wrzosek
UM Marki

www.marki.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry