Moi Drodzy, Przyjaciele Marcovia Marki oraz Wszyscy znający śp. Bogdana Króla!

START:    28 sierpnia 2021

Arkadiusz Werelich PowiatWołomiński Marcovia

 26 sierpnia 2021    14:59

Z wielką radością informuję, że w najbliższą sobotę, tj. 28 sierpnia odbędzie się pierwszy #MemoriałBogdanaKróla. Cieszę się tym bardziej, że Jacek Orych Burmistrz Miasta Marki przychylił się do mojego wniosku (https://werelich.com/…/uwazam-ze-nalezy-uhonorowac-sp…/) i owocem tego będzie sobotni turniej. Dla mnie osobiście jest to niebywale ważne wydarzenie, ponieważ znałem osobiście Bogusia i wiem, ile serca włożył w rozwój naszego lokalnego klubu. Mógłbym pisać o tym długo, ale niech krótkie i rzeczowe uzasadnienie z mojego wniosku będzie dowodem, że nikt tak jak Boguś zasłużył na takie wyróżnienie. W porozumieniu z rodziną i środowiskiem Marcovii doszliśmy do wniosku, że nie tablica, nie pomniki, nie nazwa obiektu, a właśnie coroczny turniej piłkarski imienia Bogusia będzie najlepszą formę uhonorowania tego wspaniałego działacza – Mieszkańca naszego miasta. Z tego miejsca chcę podziękować Wszystkim osobom, które zaangażowały się w działania, których efektem będzie sobotni memoriał. Jest Was tak wiele, że nie sposób wymienić każdego z imienia i nazwiska. Doskonale wiecie o kim myślę. Cieszę się również, że w organizację memoriału zaangażował się #PowiatWołomiński co jest dowodem na to, że turniej będzie ważnym wydarzenie sportowym w naszym mieście, ale także na terenie naszego powiatu. Jestem głęboko przekonany, że wspólnymi siłami spowodujemy, że Memoriał im. Bogdana Króla stanie się w przyszłości jednym z najważniejszych turniejów piłkarskich w Polsce, a może nawet poza granicami kraju. Jeszcze raz pięknie Wszystkim dziękuję i już dziś zachęcam do kibicowania!

Galeria

zdjecie: 129884
zdjecie

Arkadiusz Werelich

Oddany lokalnym sprawom, samorządowiec, radny powiatu wołomińskiego, społecznik.

www.werelich.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry