Powracam z tematem miejsc parkingowych w rejonie skrzyżowania alei Piłsudskiego z ul. Kościuszki.

Arkadiusz Werelich PowiatWołomiński

 26 sierpnia 2021    15:05

Od lat sytuacja w tym miejscu to jeden wielki chaos komunikacyjny, który jest nielada problemem dla Mieszkańców, a to wszystko w centrum miasta, tuż obok głównej arterii. Tak wiem, trwają prace projektowe i jest to dobra informacja, ale zanim inwestycja rozbudowy alei Piłsudskiego zostanie zakończona miną lata, a problem jest tu i teraz. W związku z powyższy, na prośbę Mieszkańców skierowałem w tej sprawie kolejne pismo do Burmistrza #MiastoMarki. Proszę w nim o rozwiązania przejściowe/tymczasowe. Moje poprzednie pismo w sprawie parkingu:https://werelich.com/…/parking-w-rejonie-skrzyzowania…/ Odpowiedź na moje poprzednie pismo:https://werelich.com/…/parking-bedzie-ale-przyjdzie…/Liczę, że uda się do czasu kompleksowej przebudowy wdrożyć tymczasowe rozwiania, które uregulują sytuację w tym miejscu i powstaną nowe miejsca parkingowe. #dlaMieszkańców

Galeria

zdjecie: 129887
fot. 1
fot. 2
fot. 3
zdjecie

Arkadiusz Werelich

Oddany lokalnym sprawom, samorządowiec, radny powiatu wołomińskiego, społecznik.

www.werelich.net

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry