Będzie jak było. Rewitalizacja mareckich kamienic.

Tomasz Paciorek StowarzyszenieMPS

 1 września 2021    16:10

Szanowni Państwo,

w połowie sierpnia tego roku rozpoczął się remont zabytkowej kamienicy przy al. Marsz. J. Piłsudskiego 82. Prace wykona firma Remdom. Koszt inwestycji wyniesie blisko 470 tys. zł. Prace zostaną wykonane do końca tego roku. Będzie to dziesiąta, zmodernizowana kamienica.

Firma remontująca wykona izolację piwnic oraz remont ścian zewnętrznych budynku, a także doposaży budynek w elementy instalacji wentylacji grawitacyjnej. Zmieni się sposób remontu ścian zewnętrznych. Do tej pory kamienicy były tynkowane. Tym razem na zewnątrz pozostanie oczyszczona, oryginalna cegła. Ewentualne ubytki zostaną zastąpione cegłą z podobnego okresu.

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie do obejrzenia prac związanych z modernizacją kamienicy. Materiał przygotowali członkowie Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga.

Aby obejrzeć relację kliknij TUTAJ

 

Załączniki:

kamienica.jpg

Galeria

zdjecie: 129895
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry