Marecki Budżet Obywatelski - decydująca faza

Ada Gajek

 6 września 2021    14:37

Już od jutra możesz zdecydować na co wydać 800 tysięcy złotych


Już we wtorek 7 września ruszy głosowanie w Mareckim Budżecie Obywatelskim.Po dwóch latach przerwy wybierzemy projekty, które następnie zostaną zrealizowane przez miasto.Wybór jest bardzo duży – pod Waszą ocenę trafi aż 17 zgłoszonych projektów. Jest w czym wybierać. Pełna lista wraz z opisami projektów znajduje się na stronie dotyczącej MBO –zdecyduj.marki.pl.
Także w najnowszym wydaniu biuletynu miejskiego będzie można poznać szczegóły złożonych przez mieszkańców projektów zadań – dodaje Ada Gajek z Wydziału Promocji, Zdrowia i Sportu.
Głosowanie trwa 14 dni od 7 września 2021 r. do 21 września 2021 r. do godz. 23:59:59

i odbywa się poprzez:
 1. system elektroniczny udostępniony przez Urząd pod adresem http://zdecyduj.marki.pl;

 2. wysłanie karty do głosowania odręcznie podpisanej na adres poczty elektronicznej: zdecyduj@marki.pl;

 3. wypełnienie karty do głosowania i wrzucenie jej do zapieczętowanej urny. Urny będą dostępne w:

  kancelarii Urzędu Miasta Marki,

  Mareckim Ośrodku Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego,

  Bibliotece Publicznej Miasta Marki – przy ul. Wczasowej 5 oraz ul. Wspólnej 40-42,

  Centrum Aktywności Mieszkańca CAF 3 ul. Fabryczna 3,

 4. wysłanie wypełnionej karty do głosowania listownie na adres Urzędu z dopiskiem „Marecki Budżet Obywatelski”, przy czym w tym przypadku decyduje data wpływu przesyłki do kancelarii Urzędu.Każdy mieszkaniec miasta może wypełnić tylko jedną kartę do głosowania, wskazując po jednym zadaniu z każdej z kategorii. To oznacza dwa głosy dla każdego z nas - jeden na projekt miękki i jeden na projekt twardy.  

Wyboru dokonuje się przez postawienie znaku „X” w odpowiedniej kolumnie obok nazwy zadania z danej kategorii.Nie zwlekajcie z głosowaniem, w naszych rękach jest aż 800 tys. złotych. Kartę do głosowania znajdziecie w załączniku oraz w następujących punktach: w kancelarii Urzędu Miasta Marki, w Mareckim Ośrodku Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego, w Bibliotece Publicznej Miasta Marki – przy ul. Wczasowej 5 oraz ul. Wspólnej 40-42 oraz w Centrum Aktywności Mieszkańca CAF 3 ul. Fabryczna 3.Wyniki głosowania poznamy najpóźniej do 6 października.

Galeria

zdjecie: 129898
zdjecie

Ada Gajek

Ada Gajek mieszkanka Marek od 20 lat, matka i żona, społecznik, wolontariuszka, obecnie samorządowiec a wcześniej sektor prywatny. Uwielbiam film i podróże, od dawna jestem zakochana w teatrze i dobrym kinie, pasjami czytam książki, cenię sobie sztukę kulinarną

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry