Zakaz parkowani i postoju na ul. Brzozowej.

Arkadiusz Werelich PowiatWołomiński

 7 września 2021    13:14

Na prośbę Mieszkańców ul. Brzozowej zwróciłem się dziś do stosownego Wydziału UM Marki z prośbą o wyłączenie Mieszkańców tej ulicy spod zakazu postoju i zatrzymywania się. Taki zakaz utrudnia codzienne funkcjonowanie, gdzie właściciel posesji zgodnie z prawem nie może zatrzymać się pod własnym domem nawet na chwilę – zupełnie nieżyciowe rozwiązanie. Osobiście mógłbym wskazać przynajmniej kilka ulic, gdzie taki zakaz byłby wskazany, a jednak go nie ma, chociażby ul. Konopnicka, której Mieszkańcy wnioskowali o podobne zmiany. Na ul. Brzozowej nie występuje problem oblepionego samochodami pobocza, dlatego w 100 procentach zgadzam się Mieszkańcami. Jestem w stanie zrozumieć zakaz wzdłuż ogrodzenia klubu Marcovii, choć problem z parkującymi pojazdami jest sporadyczny i dotyczy głównie wydarzeń na stadionie. Taki zakaz będzie również utrudnieniem dla samego UM, który bezpośrednio lub pośrednio organizuje na stadionie różne imprezy, itp. Uważam, że należy raz jeszcze pochylić się nad wdrożoną organizacją ruchu i wprowadzić stosowne zmiany na korzyść Mieszkańców. Wiem, wcześniej na wspomniana ulica była oznaczona jako strefa zamieszkania, która w myśl przepisów również nie dawała możliwości parkowania. Nie oznacza to jednak, że wprowadzona organizacja ruchu ma powielać złe rozwiania.

Galeria

zdjecie: 129903
zdjecie

Arkadiusz Werelich

Oddany lokalnym sprawom, samorządowiec, radny powiatu wołomińskiego, społecznik.

www.werelich.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry