Punkt Spisowy dla mieszkańców

Ada Gajek UMMarki

 8 września 2021    12:25

Nie spisałeś się jeszcze? Zapraszamy - pomożemy Ci się spisać!Burmistrz Jacek Orych oraz Gminne Biuro Spisowe organizują punkt spisowy. W  trzy niedziele września czyli 12, 19 i 26 września, punkt spisowy będzie czynny w godzinach od 10.00 do 19.00. Zapraszamy do dopełnienia obowiązku spisowego w Narodowym Spisie Powszechnym w budynku Urzędu Miasta Marki Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 95, gdzie czekać na Państwa będą rachmistrzowie. Wejście od parkingu od strony kościoła.Serdecznie zapraszamy!

Galeria

zdjecie: 129907
zdjecie

Ada Gajek

Ada Gajek mieszkanka Marek od 20 lat, matka i żona, społecznik, wolontariuszka, obecnie samorządowiec a wcześniej sektor prywatny. Uwielbiam film i podróże, od dawna jestem zakochana w teatrze i dobrym kinie, pasjami czytam książki, cenię sobie sztukę kulinarną

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry