Kino plenerowe dla dorosłych

Ada Gajek UMMarki

 8 września 2021    12:29

Zapraszamy na hit kinowyW sobotę 11 września 2021 roku o godz. 20.00 zaproszamy na kino plenerowe dla dorosłych. Tym razem na widzów czekać będzie film w reżyserii koreańskiego reżysera Joon-ho Bong'a pt. "Parasite". Zdobywca niemal trzystu nagród, w tym Złotej Palmy w Cannes, czterech Oscarów (m.in. za najlepszy film i reżyserię) i Złotego Globu - wart obejrzenia w plenerowej scenerii w parku miejskim przy al. Marsz. Józefa Piłsudskiego. Wstęp wolny.

Galeria

zdjecie: 129908
zdjecie

Ada Gajek

Ada Gajek mieszkanka Marek od 20 lat, matka i żona, społecznik, wolontariuszka, obecnie samorządowiec a wcześniej sektor prywatny. Uwielbiam film i podróże, od dawna jestem zakochana w teatrze i dobrym kinie, pasjami czytam książki, cenię sobie sztukę kulinarną

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry