Mamy dość - mówią mieszkańcy ul. Piotra Skargi w Markach. Interwencja obywatelska

Tomasz Paciorek

 13 września 2021    12:33

Szanowni Państwo,

gorąco zachęcam do obejrzenia przygotowanego materiału na temat kilkudziesięciu lat starań mieszkańców ul. Piotra Skargi w Markach o normalną drogę, niespełnionych obietnicach (wyborczych), wodzeniu za nos i wykluczenia społecznego z powodu złego stanu nawierzchni. Mimo zażenowania, mieszkańcy nie tracą wiary i uśmiechu, licząc że rządzący miastem w końcu wysłuchają ich wołania...

 

Galeria

zdjecie: 129914
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry