Międzypokoleniowa potańcówka

Paweł Pniewski UMMarki

 13 września 2021    21:29

Udało się! Taniec połączył pokolenia!

W niedzielę późnym popołudniem w Parku Wolontariuszy odbyła się miejska potańcówka. Byliśmy pozytywnie zaskoczeni tak licznym zainteresowaniem i tak gorącym zaangażowaniem. Warto podkreślić, iż propozycja potańcówki była zgłoszona przez mieszkańców miasta. Organizacją zajął się Wydział Aktywności Lokalnej CAF3. Martwiliśmy się tylko, że przestraszy Was pogoda. Ale udało się - wyszło słońce. Miało być w klimacie morskim? I było jak nad polskim morzem!

Najbardziej cieszy nas fakt, że potańcówka, która była pod hasłem „Łączymy Pokolenia”, naprawdę je połączyła. Na parkiecie tańczyły zarówno dzieci, dorośli, seniorzy jak i młodzież. DJ przygotował muzykę dla każdego, była nawet możliwość zadedykowania piosenki.

Dużym zainteresowaniem cieszyła się fotobudka, gdzie każdy mógł wykonać pamiątkowe zdjęcie z morskim akcentem. Najmłodsi chętnie korzystali z zabawy malowania rybek, które potem zostały zawieszone na ogrodzeniu Placu Nivea.

Zabawę uświetnił pokaz zawodniczek Acro Dance. Dziewczynki pokazały próbkę swoich możliwości. Wszyscy zgromadzeni byli pod wrażeniem umiejętności tancerek, co wyrażały gromkie brawa. Cóż to była za energia!

Bardzo dziękujemy za współpracę wolontariuszom ze świetlicy „Chata”, a także młodzieży z naszego miasta, harcerzom z 62. Szczepu Harcerskiego „Polanie” im. Króla Bolesława Chrobrego, druhom z Ochotniczej Straży Pożarnej, obsłudze technicznej i wszystkim mieszkańcom, którzy tak wspaniale się bawili nie tylko na parkiecie. Mamy nadzieję, iż takie potańcówki wejdą już na stałe do kalendarza imprez mareckich.

To wszystko zostało zarejestrowane przez naszego fotografa, który uchwycił Waszą zabawę. Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć na stronie Urzędu Miasta Marki.

CAF3

Galeria

zdjecie: 129915
zdjecie

Paweł Pniewski

Paweł Pniewski, zastępca Burmistrza Miasta Marki, prezes zarządu stowarzyszenia Grupa Marki 2020, członek Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego.
Społecznik, podróżnik, wielbiciel kultury kulinarnej.
Związany z mareckim samorządem od 2010 roku. Z portalem współpracuje od 2009 roku.

pniewski.wordpress.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry