Nocny Marek po raz siódmy!

START:    2 października 2021    10:00 Róg Grunwaldzkiej i Okólnej

Paweł Pniewski UMMarki MSG

 13 września 2021    21:44

Zbierajcie siły, bo pierwsza sobota października zapowiada się arcyciekawie. A wszystko za sprawą kolejnej edycji największej imprezy biegowej w Markach.

Nocny Marek, tym razem w wyjątkowej odsłonie za dnia i po lesie, przebiegnie 2 października. Miasteczko biegowe zlokalizowane zostanie wyjątkowo u zbiegu Okólnej i Grunwaldzkiej, a trasa zostanie poprowadzona przez Puszczę Słupecką.

Jak co roku nie zabraknie także atrakcji dla najmłodszych oraz rywalizacji w zawodach nordic walking. Biegi dzieci i młodzieży będą pierwszym sportowym punktem tego wydarzenia. Następnie na 5-kilometrową trasę wyruszą amatorzy marszu z kijkami. Rywalizacja przebiegać będzie pod czujnym okiem sędziów Polskiej Federacji Nordic Walking, a nagrody wręczymy nie tylko najszybszym maszerującym, ale również za technikę marszu. Głównym punktem imprezy będzie bieg na 5 (po raz pierwszy) i 10 kilometrów.

Zapisów można dokonać na stronie internetowej biegu www.nocnymarek.net. Tam też znajduje się przebieg trasy i regulamin. Wysokość opłaty startowej dla uczestników biegu głównego wynosi 40 i 50 zł, natomiast dla zawodników rywalizacji nordic walking 30 zł. Odbiór pakietów startowych możliwy będzie w dniu biegów w biurze zawodów w miasteczku biegowym od godziny 7:30.

Tradycyjnie, poza nagrodzeniem zwycięzców poszczególnych kategorii wiekowych, uhonorujemy także najszybszych mieszkańców Marek oraz najszybszego biegacza o imieniu Marek. Jak zawsze na każdego, kto ukończy bieg czekać będzie nietuzinkowy medal.

Zapraszamy już 2 października. Organizatorami wydarzenia są: KS Markowi Biegacze, Mareckie Stowarzyszenie Gospodarcze oraz Burmistrz Miasta Marki Jacek Orych.

LINKI DO ZAPISÓW:
- Bieg główny (5 i 10 km) i zawody nordic walking (5 km)
https://dostartu.pl/vii-bieg-nocny-marek-v6377
- Biegi dzieci i młodzieży
https://docs.google.com/.../1FAIpQLScCnLDHs5fbUD.../viewform

Galeria

zdjecie: 129917
fot. 1
fot. 2
zdjecie

Paweł Pniewski

Paweł Pniewski, zastępca Burmistrza Miasta Marki, prezes zarządu stowarzyszenia Grupa Marki 2020, członek Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego.
Społecznik, podróżnik, wielbiciel kultury kulinarnej.
Związany z mareckim samorządem od 2010 roku. Z portalem współpracuje od 2009 roku.

pniewski.wordpress.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry