Witamy jesień porządkiem w lesie. Kolejna akcja sprzątania. Zapraszamy!

Tomasz Paciorek

 17 września 2021    18:32

Serwus Czyściochy!
Po „Nalocie na Puszczę Słupecką” i „Letnich Porządkach przy Horowym Bagnie” przyszedł czas na sprzątanie okolic jeziora Czarnego potocznie zwanego Kruczkiem.


18 września 2021 r. w sobotę o godzinie 10:00 spotykamy się przy asfaltowym parkingu obok plaży (wjazd przez szlaban od DW631). Bierzemy worki, rękawiczki i sprzątamy. Około godziny 13:00 zakończenie akcji, poczęstunek i upominki dla uczestników.

Po raz pierwszy eko-event organizujemy razem z Wydziałem Ochrony Środowiska Starostwa Powiatu Wołomińskiego i Miastem Marki!

Akcja ma na celu zaproponowanie mieszkańcom Marek i okolic aktywnej formy spędzenia wolnego czasu, którego efektem będzie poprawa stanu środowiska przy Jeziorze Czarnym.

Serdecznie zapraszamy do udziału w naszej akcji sprzątania i prosimy udostępnianie info o naszym wydarzeniu. W przypadku pytań prosimy o telefon na numer 532 724 767
Pozdrawiamy Czyste Marki

 

 

Galeria

zdjecie: 129921
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry