Podsumowanie dzisiejszej akcji sprzątania: WITAMY JESIEŃ PORZĄDKIEM W LESIE

Tomasz Paciorek

 18 września 2021    20:17

Komentarze Czystych Marek o akcji sprzątania na Kruczku w dn. 18.09.2021 r.

Super się razem bawiliśmy mimo, iż każdy z nas się trochę umęczył. Starostwo Powiatowe
w Wołominie naliczyło 30 osób, które wzięło udział razem z nami w sprzątaniu naszych mareckich zielonych płuc, czyli okolic Jeziora Czarne, Kruczek. Podjedliśmy krówek. Papierki oczywiście do śmieci ???? Każdy uczestnik dostał również bardzo atrakcyjne upominki ???? Najciekawsze ze znalezisk dzisiejszego dnia to lodówka - przy samej wodzie oraz zanurzona wielka gąbka z jakiegoś materaca. Oczywiście nie zabrakło porzuconych opon czy rozciętych kabli pozbawionych miedzi. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom dzisiejszej akcji oraz Nadleśnictwo Drewnica za otwarcie szlabanu ???? Oczywiście powiatowa ofensywa czystości trwa dalej. Jutro (18.09.2021 r. niedziela) działamy w Woli Rasztowskiej w ramach akcji WITAMY JESIEŃ PORZĄDKIEM W LESIE: Starostwo Powiatowe WWL, Gmina Klembów i Czyste Marki dla Rasztowa. Chodzą plotki, że sam wójt Klembowa ma z nami zadbać o porządek ???? Gorąco pozdrawiamy wszystkich czyściochów Powiat Wołomiński - Ziemia Norwida i "Cudu nad Wisłą" ????

Czyste Marki ☘️☘️☘️ Jesteśmy na Kruczku. Sprzątamy, a właściwie przekopujemy się przez ściółkę w poszukiwaniu dowodów działalności ludzkiej. Była wyspa śmieci wszelakich, wyspa zakopanych słoików, były plastiki, puszki, butelki... Dramat. Utwierdzam się w przekonaniu, że ludzie to największe brudasy i śmieciuchy ze wszystkich stworzeń. Jesteśmy głupsi od pierwotniaków

Galeria

zdjecie: 129922
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
fot. 10
fot. 11
fot. 12
fot. 13
fot. 14
fot. 15
fot. 16
fot. 17
fot. 18
fot. 19
fot. 20
fot. 21
fot. 22
fot. 23
fot. 24
fot. 25
fot. 27
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry