Witamy jesień porządkiem w lesie. Tym razem relacja z okolic Klembowa.

Tomasz Paciorek

 20 września 2021    21:41

Szanowni Państwo,

poniżej zamieszczamy zdjęcia z naszej ostatniej akcji organizowanej przez Starostwo Powiatowe w Wołominie, Gminę Klembów i Czyste Marki w Woli Rasztowskiej.

Sprzątaliśmy na rzecz lasów na terenie Powiatu Wołomińskiego - Ziemi Norwida i "Cudu nad Wisłą", które są domem wielu gatunków zwierząt i roślin oraz w obecnej aurze różnorakich gatunków grzybów.
????

To również właśnie tu wielu miłośników zbierania runa leśnego dołączyło się do nas dokładając swoją cegiełkę w postaci pełnego worka pozbieranych z lasu śmieci. Zbierał z nami sam wójt Klembowa, Pan Rafał Mathiak, wraz z jednym z radnych tej gminy. Marecki Samorząd reprezentował Tomasz Paciorek wraz z mieszkańcami: Magdą, i dwoma Łukaszami ????a Starostwo, pracownicy wydziału Ochrony Środowiska pod przywództwem Pani Doroty Górskiej. W tym miejscu należą się również ogromne podziękowania dla Inspektora Ochrony Środowiska Starostwa Powiatu Wołomińskiego, Pana Andrzeja Michalika, bez którego nie udałoby się posprzątać, przedwczoraj terenu przy Jeziorze Czarnym (Kruczek), a także wczoraj lasu naprzeciw Bazy Paliw PERN w Emilianowie.

Do działania nie zniechęcił nas nawet zamknięty szlaban w Emilianowie (który miał być w tym dniu otwarty) ????

Wielkie podziękowania składamy wszystkim mieszkańcom Klembowa, m.in: Pani Ani, naszym mieszkańcom Marek oraz grzybiarzom powiatu wołomińskiego za pomoc w niedzielę w ramach akcji WITAMY JESIEŃ PORZĄDKIEM W LESIE.

Wkrótce kolejne nasze akcje

Galeria

zdjecie: 129926
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
fot. 10
fot. 11
fot. 12
fot. 13
fot. 14
fot. 15
fot. 16
fot. 17
fot. 18
fot. 19
fot. 20
fot. 21
fot. 22
fot. 23
fot. 24
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry