Mamy dość obłudy na ul. Piotra Skargi - mówią mieszkańcy.

Tomasz Paciorek

 21 września 2021    17:15

Mamy dość obłudy na Piotra Skargi - mówią mieszkańcy wraz z byłym radnym i liderem Konfederacji w MRK.

Mieszkańcy ulicy Piotra Skargi w Markach nie ustają w staraniach o poprawę stanu nawierzchni ich ulicy. Zgodnie twierdzą, że 30 lat czekania na normalną drogę to zdecydowanie za długo. Ponownie zebrali się w ten deszczowy dzień, aby wspólnie z byłym radnym, panem Bogdanem Chorosiem oraz przy wsparciu Michała Nieznańskiego - lidera Konfederacji w Markach, zaapelować do włodarzy Urzędu Miasta Marki o podjęcie działań w tym temacie oraz o udzielenie odpowiedzi na zaległe pisma.

Zapraszamy do obejrzenia materiału video.

 

Galeria

zdjecie: 129929
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry