Brigss! Help us with caps 2021. I Marecki charytatywny eko-piknik rodzinny. Zapraszamy!

Tomasz Paciorek

 22 września 2021    09:22

Serwus!

To już w tę sobotę, bo 25 września 2021 r. zaczynamy charytatywną imprezę na rzecz mieszkańca Marek - Tomasza Czarneckiego, któremu razem z „Komitetem Społecznym Pomocy dla Tomka” pomożemy zbierać potrzebne pieniążki na zabiegi osseointegracji, a także wysprzątamy Park Briggsów z wbitych w ziemię kapsli po piwie.

Zaczynamy o godz. 14:00 w Parku miejskim im. Braci Briggsów. Specjalnie na tę okazję zagrają dla was mareccy DJ-e: DJ WOJTAS i DJ BAXXWELL, Przemysław Dominiak udowodni, że nieprzypadkowo wygrał Szansę na Sukces. Michał Jabłoński przypomni nam dlaczego był najlepszy w programie THE VOICE OF POLAND, a dodatkowo zaśpiewa i zagra dla nas niezwykle utalentowany Adam Gołaszewski. W trakcie eventu będzie można spotkać rodzinę Briggsów, obejrzeć eksponaty "Muzeum Ziemi Mareckiej", dołączyć się do tworzenia płaskorzeźby z zebranych kapsli, zobaczyć świat zza kierownicy TIR-a i policyjnego radiowozu czy wziąć udział w warsztatach szycia prowadzonych przez Księżną Annę Jabłonowską. Od 18:00 do 20:00 przewidziana potańcówka dla mieszkańców.

Gorąco zapraszamy do aktywnego udziału w naszej sobotniej imprezie!

Załączniki:

brigss 2021 11.jpg

Galeria

zdjecie: 129934
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry