I Marecki Charytatywny Eko-Piknik rodzinny. Video.

Tomasz Paciorek

 23 września 2021    14:42

Coraz bardziej zbliżamy się do soboty (25.09.2021 r. od godz. 14:00 do godz. 20:00. Park Briggsów) oraz I MARECKIEGO EKO-PIKNIKU CHARYTATYWNEGO!!!

Dzięki uprzejmości Mareckich Przedsiębiorców z ulic Jana Pawła, Sowińskiego, Lisa-Kuli czy Fabrycznej, organizaotorm udaje się dotrzeć do bardzo dużej liczby mieszkańców.

Markowianie nie mogą się doczekać startu naszego eventu więc również dołączają się do jego promocji, jeden z mieszkańców podesłał nam grafikę według której wygląda na to że o naszym eko-pikniku powiedziało już nawet TVP 1 :)

Pozdrawiamy pomysłowego sąsiada i do zobaczenia na I MARECKIM CHARYTATYWNYM EKO-PIKNIKU RODZINNYM 'BRIGGS! HELP US WITH CAPS" 2021

Galeria

zdjecie: 129938
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 9
fot. 10
fot. 11
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry