Zaproszenie na upamiętnienie brawurowej AKCJI MITROPA - akcji polskich partyzantów w lasach szaniawskich k. Trzebieszowa

Tomasz Paciorek StowarzyszenieMPS

 26 września 2021    21:02

Wyjazd bezpłatnym autokarem w niedzielę 3 października 2021 o godz. 7.30 spod Muzeum Narodowego przy Al. Jerozolimskich. w Warszawie. Bezpłatny przejazd jest możliwy dzięki finansowemu wsparciu ze strony Urzędu do Spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych. Po uroczystości uczestnicy zaproszeni są na darmowy gorący posiłek serwowany przez kuchnię polową.

Kontakt ZBIGNIEW PACIOREK tel. 606 873 795 Liczba miejsc ograniczona.

Więcej informacji kliknij TUTAJ

Załączniki:

mitro.jpg

Galeria

zdjecie: 129941
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry