Pożegnanie lata z fontanną

Tadeusz Markiewicz Wodociąg

 29 września 2021    20:45

Wodociąg Marecki zaprasza w najbliższą niedzielę do Parku Wolontariuszy

Rozpoczęła się kalendarzowa jesień. Żegnamy się z upalnymi dniami, żegnamy się też (na kilka miesięcy) z fontanną w Parku Wolontariuszy przy ul. Sportowej. Ale żeby nikomu nie było smutno i przykro z tego powodu, Wodociąg Marecki zaprasza na niedzielne wydarzenie.

„Wasza Fontanna zaprasza Was na zakończenie sezonu letniego. W najbliższą niedzielę 3 października w Parku Wolontariuszy przy ulicy Sportowej czekają na Was ulubione warsztaty z sadzonek, plastyczne, gry i nagrody” – czytamy na stronie Wodociągu Mareckiego.

Co czeka na naszych mieszkańców? Najprościej odpowiedzieć – sporo atrakcji. Od 13.00 do 16.30 odbędzie m.in. zbiórka zużytych baterii z nagrodami. Każda osoba, która je przyniesie, otrzyma pamiątkowy wrzos. Najlepsi i najskuteczniejsi w zbieraniu baterii powalczą  w wielkim finale o 10 karmników dla ptaków.

W tych samych godzinach będziecie mogli malować torfowe doniczki i sadzić w nich nasionka. Ci, którzy byli na dniach otwartych MCER i Spartakiadzie, wiedzą, jak to jest wciągająca zabawa. Na tym stoisku będzie można też wziąć udział w grze plenerowej.

O godz. 13.00 rozpoczną się też warsztaty plastyczne, których tematami będą fontanna oraz wodociągowa kampania społeczna „Czysta okolica zaczyna się od Ciebie”.  Z najlepszych prac powstanie wspólne dzieło!  O godz. 17.30 zostaną też wręczone nagrody w konkursie plastycznym "Czysta okolica zaczyna się od Ciebie", który latem organizowało miejskie przedsiębiorstwo.

Dlaczego nie może Ciebie zabraknąć? W najlepszym wypadku:

  • wrócisz do domu z sadzonką, wrzosem, a może nawet karmnikiem dla ptaków
  • Twoja praca plastyczna będzie częścią wspólnego dzieła
  • otrzymasz gadżety wodociągowe w stylu eko
  • zagrasz w edukacyjną grę plenerową w stylu eko
  • spędzisz mile czas przy fontannie
    – zachęcają przedstawiciele Wodociągu Mareckiego.

A fontanna będzie cieszyć Wasze oko do godz. 23.00.

Więcej na temat wydarzenia na stronie Wodociągu Mareckiego - TUTAJ

Galeria

zdjecie: 129946
zdjecie

Tadeusz Markiewicz

Zaręczony z samorządem, w poprzednim wcieleniu redaktor, wydawca, nieustająco marecki bloger

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry