Przejście/łącznik między ul. Zajączka, a Wyszyńskiego.

Arkadiusz Werelich PowiatWołomiński

 30 września 2021    14:48

Z całą pewnością nie jest to problem strategiczny dla miasta, ale dla Mieszkańców okolic ulic Wyszyńskiego, Jana Pawła II, Dobra, Sowińskiego jest to duże ułatwienie w codziennym funkcjonowaniu. Chodzi o przejście/łącznik między ul. Zajączka, a Wyszyńskiego, gdzie swego czasu powstał powiedzmy to chodnik. Dziś Mieszkańcy zwrócili się do mnie z prośbą o wsparcie dla remontu tego chodnika i doświetlenie wspomnianego przejścia. Niby nic, a jednak ułatwi życie osobom mieszkającym w okolicy, często osobom starszym, którym ciężko poruszać się po nierównych płytach chodnikowych (ten rejon to tzw. stare Marki). To również kwestie nowych osiedli, które powstały w tym rejonie. Podsumowując, to przejście jest popularną przeprawa wśród okolicznych Mieszkańców, dlatego skierowałem w tej sprawie pismo do Burmistrza naszego miasta.

Galeria

zdjecie: 129952
fot. 1
fot. 2
zdjecie

Arkadiusz Werelich

Oddany lokalnym sprawom, samorządowiec, radny powiatu wołomińskiego, społecznik.

www.werelich.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry