Zagospodarowanie zbiornika wodnego "Konne".

Arkadiusz Werelich PowiatWołomiński

 30 września 2021    15:13

Zagospodarowanie terenu wokół zbiornika wodnego”Konne”
W tej właśnie sprawie złożyłem swego czasu pismo do Burmistrza #MiastoMarki (https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=256428783154055&id=100063608055300). W otrzymanej właśnie odpowiedzi władze naszego miasta również dostrzegają potrzebę podjęcia działań związanych z zagospodarowaniem wspomnianego terenu, ale nie są na dziś w stanie wskazać konkretów. Stawiam na brak funduszy. Mam jednak nadzieję, że coś w tej sprawie ruszy, bo tereny piękne i aż się proszą o działania w kierunku rekreacji i wypoczynku.
Jednocześnie osoby zainteresowane mogą zapoznać się z planami prowadzonej właśnie inwestycji drogowej, która realizowana jest w ścisłej granicy ze zbiornikiem wodnym. Zdjęcia znajdują się poniżej.

Galeria

zdjecie: 129960
fot. 1
fot. 2
fot. 3
zdjecie

Arkadiusz Werelich

Oddany lokalnym sprawom, samorządowiec, radny powiatu wołomińskiego, społecznik.

www.werelich.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry