Zaproszenie na spotkanie w sprawie przebudowy ul. Piotra Skargi w Markach. 12.10.2021 r. g. 17:00. CAF3

Tomasz Paciorek UMMarki RadaMiastaMarki

 8 października 2021    22:25

Szanowni Państwo, Mieszkańcy ul. Piotra Skargi w Markach.

Zapraszam Państwa bardzo serdecznie na spotkanie z Zarządem miasta Marki w sprawie możliwości przebudowy ul. Piotra Skargi. Spotkanie odbędzie się we wtorek 12.10.2021 r. o godz. 17:00 w Centrum Aktywności przy ul. Fabrycznej 3.

Na spotkanie przybędzie burmistrz miasta Pan Jacek Orych wraz ze swym zastępcą Panem Dariuszem Pietruchą. Najprawdopodobniej na spotkaniu będzie również obecny naczelnik Wydziału Inwestycji i Zarządu Dróg tutejszego urzędu Pan Mariusz Lis. Na spotkaniu zostaną przedstawione możliwości dotyczące budowy/przebudowy/naprawy nawierzchni ww ulicy.

Zapraszam serdecznie

Galeria

zdjecie: 129967
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry