II tura budowy nakładek asfaltowych

Ada Gajek UMMarki

 12 października 2021    13:03

Zwycięzca przetargu rozpoczął prace

Pałacowa, Jasińskiego, Billewiczów (na odcinku Zagłoby–Butrymów), Hallera (na odcinku od ul. Środkowej do ul. Sobieskiego) – te ulice przestaną być gruntówkami. Wykonamy na nich nawierzchnię asfaltową w ramach drugiego postępowania na budowę nakładek. Przypomnijmy, że przetarg wygrała firma Benevento. W czwartek (7 października) rozpoczęła ona prace. Jej pracownicy rozpoczęli realizację prac przy ul. Pałacowej. Inwestycje są finansowane z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych.

Niedawno zakończyły się prace z pierwszego przetargu na nakładki. Firma Strabag ułożyła nawierzchnię asfaltową przy Maratońskiej, Batalionów Chłopskich, a także na odcinkach Skorupki, Długiej i Olimpijskiej.

Galeria

zdjecie: 129971
zdjecie

Ada Gajek

Ada Gajek mieszkanka Marek od 20 lat, matka i żona, społecznik, wolontariuszka, obecnie samorządowiec a wcześniej sektor prywatny. Uwielbiam film i podróże, od dawna jestem zakochana w teatrze i dobrym kinie, pasjami czytam książki, cenię sobie sztukę kulinarną

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry