Obchody 11 listopada w Markach

START:    11 listopada 2021    15:00 Marecki Ośrodek Kultury, Skwer Pamięci Narodowej

Emilia Wrzosek UMMarki

 28 października 2021    09:24

11 listopada będziemy obchodzić 103. rocznicę odzyskania Niepodległości.  W tym roku znów możemy świętować wspólnie i spotkać się w Mareckim Ośrodku Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego, na Skwerze Pamięci Narodowej i na mszy.

Uroczystości rozpoczniemy mszą za Ojczyznę  o godz.10.00 w parafii pod wezwaniem św. Izydora w Markach. Następnie zaprosimy na wykład „Edward Śmigły-Rydz. Tajemnice Marszałka”, który wygłosi pani Agnieszka Lużyńska o godz. 15.00 w Mareckim Ośrodku Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego. Zapraszamy też na wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych i słodki element obchodów - czyli Tort dla Niepodległej.

O godz. 18.00 rozpoczniemy oficjalne obchody pod Pomnikiem X Powieszonych. Po uroczystości zapraszamy na  gorącą wojskową grochówkę na miejskim targowisku.

Jeśli planujecie Państwo składanie wieńca, prosimy o informację do dnia 9 listopada br. na e-mail wpr@marki.pl lub tel. 22 781 10 03, 22 113 47 89.

Zapraszamy!

Organizator zastrzega sobie zmiany w programie w razie wprowadzenia ograniczeń pandemicznych.

Galeria

zdjecie: 129993
zdjecie

Emilia Wrzosek

Emilia Wrzosek
UM Marki

www.marki.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry