TPM CUP '09 - kontakt

Mikołaj Szczepanowski TPM

 21 października 2009    15:57

Ponieważ dostaję coraz więcej telefonów, których z różnych przyczyn nie mogę odebrać chciałbym przynajmniej trochę ułatwić kontakt ws turnieju:

Mail.: mikolaj@marki.net.pl
Kom.: 509067613

W celu zarezerowowania miejsca (zostało jeszcze kilkanaście miejsc - 21.10) wystarczy mail lub sms z nazwą drużyny i imieniem i nazwiskiem kapitana. Później należy dostarczyć wszystkie wymagane dokumenty na Jutrzenki 2.

Pytania najlepiej poprzez komentarze pod artykułami zamieszczać lub e-mail.

Jak ktoś chciałby jednak zadzwonić to od 8-10 mogę odebrać później zwykle koło 17 jestem w stanie praktycznie każdy telefon przyjać ( w między czasie sporadycznie). Nie ma problemu, żeby dzwonić do godziny 21-22.

I oczywiście dopóki ilosć zapisanych drużyn nie przekroczy 20 nie ma problemu żeby bez żadnych telefonów,smsów etc przyjść i zapisać się bezpośrednio w Karczmie u Bociana.

Mam nadzieje, że to trochę ułatwi kontakt.

Galeria

zdjecie

Mikołaj Szczepanowski

Mikołaj Szczepanowski - współpracuje z portalem od 2006 roku

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry