Włącz się w rewitalizację - zapraszamy na konferencję podsumowującą Gminny Program Rewitalizacji

START:    18 listopada 2021    17:00 Centrum Aktywności Fabryczna 3

Ada Gajek UMMarki

 9 listopada 2021    08:33

Burmistrz Miasta Marki zaprasza na konferencję „Włącz się w rewitalizację”, która odbędzie się 18 listopada 2021 roku (czwartek) w godzinach 17:00-20:00 w Centrum Aktywności Fabryczna 3.

Spotkanie będzie wieńczyć  projekt „Liderzy konsultacji społecznych”, który podsumuje konsultacje społeczne i powstawanie Gminnego Programu Rewitalizacji.

W ramach konferencji będą trzy panele, które zostaną poprowadzone przez zewnętrznych ekspertów: Marię Badeńską-Stapp z NID - koordynatora projektu „Wzorcowa Rewitalizacja”, Ewę Kalnoj Ziajkowską, Artura Filipa oraz Rafała Krenza - ekspertów w zakresie współpracy z mieszkańcami w procesie rewitalizacji.

Mamy nadzieję, że konferencja zainspiruje Państwa do działań rewitalizacyjnych na terenie naszej gminy, a prelegenci wskażą Państwu kierunek i narzędzia, z których będziemy mogli wspólnie korzystać w procesie rewitalizacji na terenie miasta.

W załączeniu Agenda Konferencji.

Galeria

zdjecie: 130013
zdjecie

Ada Gajek

Ada Gajek mieszkanka Marek od 20 lat, matka i żona, społecznik, wolontariuszka, obecnie samorządowiec a wcześniej sektor prywatny. Uwielbiam film i podróże, od dawna jestem zakochana w teatrze i dobrym kinie, pasjami czytam książki, cenię sobie sztukę kulinarną

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry