Rewitalizacja kamienic, a #SMOG?

Arkadiusz Werelich PowiatWołomiński

 10 listopada 2021    14:54

W ostatnim czasie otrzymuję całkiem sporo wiadomości od Mieszkańców naszego miasta, pytających o systemy grzewcze w mareckich kamienicach (budynki komunalne) – pewnie z uwagi na rozpoczęty sezon grzewczy. Mieszkańcy zauważają, że kamienice pięknieją, co cieszy oko i z całą pewnością wpływa pozytywnie na wizerunek miasta, ale pytają głównie o to, co wydobywa się z kominów mareckich budynków komunalnych? Bo w tym przypadku zauważalnej różnicy nie odnotowali.

W związku z powyższym złożyłem dziś pismo do Burmistrza #MiastoMarki z pytaniami, jaki jest zakres prac remontowych kolejnych ośmiu kamienic, które niebawem ruszą z dofinansowanie środków z budżetu państwa? Jeśli te prace nie przewidują wymiany systemów grzewczych, to kiedy takiej wymiany można się spodziewać? Obszerniej o tym w piśmie poniżej.

#dlaMieszkańców #radnyWerelich #StopSMOG

Galeria

zdjecie: 130020
fot. 1
zdjecie

Arkadiusz Werelich

Oddany lokalnym sprawom, samorządowiec, radny powiatu wołomińskiego, społecznik.

www.werelich.net

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry