Sygnalizacja świetlna w Markach.

Arkadiusz Werelich PowiatWołomiński

 10 listopada 2021    14:57

Sygnalizacja świetlna w #MiastoMarki – w ostatnim czasie Mieszkańcy coraz częściej zgłaszają swoje uwagi do jej funkcjonowania. Oczywiście mowa o głównej arterii Marek, czyli Alei Marszałka Józefa Piłsudskiego, gdzie na lewoskrętach tworzą się największe korki. Kolejnym problemem jest długi czas oczekiwania na wyjazd z takich ulic jak np. Lisa-Kuli, Sosnowa, Fabryczna, Legionowa, itd. Generalnie wydaje się, że należy przyjrzeć się funkcjonowaniu sygnalizacji świetlnej w naszym mieście, tak aby w jak największym stopniu wychodziła naprzeciw oczekiwaniom Mieszkańców. W tej właśnie sprawie wspólnie z radnymi sejmiku #MazowszeAnna Katarzyna Brzezińska-Radna Sejmiku Województwa MazowieckiegoKrzysztof Strzałkowski oraz radną powiatową Ewą Rosą złożyliśmy interpelację do Marszałka Województwa. #dlaMieszkańców #WspólnaSprawa

Galeria

zdjecie: 130022
fot. 1
zdjecie

Arkadiusz Werelich

Oddany lokalnym sprawom, samorządowiec, radny powiatu wołomińskiego, społecznik.

www.werelich.net

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry